search
REKLAMA
News

Kate Moss zeznała, że JOHNNY DEPP nigdy nie zepchnął jej ze schodów. Zaprzeczyła słowom Amber Heard

Johnny Depp i Kate Moss byli parą w latach 90.

Łukasz Budnik

25 maja 2022

moss depp
REKLAMA

Trwa ostatni tydzień procesu o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył Amber Heard. Wśród przesłuchiwanych była sama aktorka, która została przepytana przez Camille Vasquez, prawniczkę Deppa (więcej przeczytacie tutaj). 

W trakcie zeznań Heard wspomniała Kate Moss, z którą Depp był związany w latach 90. Heard mówiła o incydencie, do którego miało dojść w 2015 – według aktorki, obawiała się wtedy, że Depp zrzuci ze schodów jej siostrę. Heard wspomniała, że “pomyślała wówczas o Kate Moss i zamachnęła się na niego”, powielając plotkę, że aktor popchnął byłą partnerkę. Dziś prawnicy Deppa powołali Moss na świadka. Kobieta zeznawała zaledwie kilka minut, ale w tym czasie stanowczo zaprzeczyła, że kiedykolwiek doznała przemocy ze strony aktora.

Moss opowiedziała o tym, że podczas wakacji pary na Jamajce rzeczywiście poślizgnęła się na schodach i zaczęła krzyczeć z bólu. W następstwie Depp przybiegł, zaniósł ją do pokoju i udzielił jej pomocy medycznej. Swoim zeznaniem gwiazda zdementowała krążące plotki na temat tego incydentu. Prawnicy Heard nie zdecydowali się przesłuchać Moss.

O dalszej części wczorajszego dnia procesu przeczytacie tutaj. 

W ciągu kilku tygodni proces Depp vs Heard stał się prawdziwym fenomenem, a zdecydowana większość widzów opowiada się po stronie aktora (pomimo opowieści Heard i powołanych przez jej prawników świadków, którzy utrzymują, że aktor jest agresorem). Wspierały go także gwiazdy, m.in. Eva Green oraz aktor Bill Burr.

Mowy końcowe prawników mają być wygłoszone 27 maja. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA