search
REKLAMA
News

Kate Moss “była wściekła”, że AMBER HEARD wspomniała ją podczas procesu. “Je*ać to”

Amber Heard powieliła plotkę, że Johnny Depp zrzucił Moss ze schodów.

Łukasz Budnik

14 czerwca 2022

amber heard kate moss johnny comp 1
REKLAMA

Jednym ze świadków, którzy zeznawali podczas procesu Johnny’ego Deppa i Amber Heard, była Kate Moss, dawna partnerka aktora. Na świadka została powołana po tym, jak jej nazwisko wspomniała sama Heard. Aktor mówiła o incydencie, do którego miało dojść w 2015 – według aktorki, obawiała się wtedy, że Depp zrzuci ze schodów jej siostrę. Heard wspomniała, że “pomyślała wówczas o Kate Moss i zamachnęła się na niego”, powielając plotkę, że aktor popchnął byłą partnerkę.

Dwa tygodnie po procesie o pewnych szczegółach opowiedział przyjaciel Deppa, aktor Josh Richman. Wspomniał on między innymi o tym, że Depp po ogłoszeniu wyroku rozmawiał z Robertem Downeyem Juniorem, jak również napomknął o Moss. Richman wyznał, że Depp pierwotnie wcale nie miał zamiaru powoływać byłej partnerki na świadka, ale sytuacja zmieniła się, gdy Heard wspomniała jej imię, co nie spodobało się samej supermodelce. Jak opowiada Richman, Moss “była wściekła” i stwierdziła “je*ać to”.

Jej chrześniaczka spytała ją, czy Johnny Depp zepchnął ją ze schodów. Odpowiedziała, że nie.

Gdy Moss została powołana na świadka, zeznawała zaledwie kilka minut, ale w tym czasie stanowczo zaprzeczyła, że kiedykolwiek doznała przemocy ze strony aktora. Moss opowiedziała o tym, że podczas wakacji pary na Jamajce w latach 90. rzeczywiście poślizgnęła się na schodach i zaczęła krzyczeć z bólu. W następstwie Depp przybiegł, zaniósł ją do pokoju i udzielił jej pomocy medycznej. Swoim zeznaniem gwiazda zdementowała krążące plotki na temat tego incydentu.

Poniżej pełne zeznanie Moss:

2

Zdjęcie główne: New York Post

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA