search
REKLAMA
News

JOSH BROLIN powróci jako Thanos i Cable? Nowe plotki na temat MCU

Czy Josh Brolin ma szansę powrócić do świata MCU?

Łukasz Budnik

23 stycznia 2022

thanos cable brolin
REKLAMA

W swojej karierze Josh Brolin zagrał dwie role w adaptacjach komiksów Marvela – Thanosa w kilku produkcjach MCU (ze szczególnym wskazaniem na Avengers: Wojnę bez granic oraz Avengers: Koniec gry) oraz Cable’a w drugiej części Deadpoola. Z najnowszych plotek wynika, że być może zobaczymy jeszcze aktora w obu tych rolach.

Jak poinformowano na profilu MyTimeToShineHello, wiarygodnym źródle słynącym z przecieków na temat produkcji Marvela, Brolin ma powtórzyć rolę Thanosa w jednej z nadchodzących produkcji MCU. Choć nie podano dokładnego tytułu, spekuluje się, że chodzi o kontynuację Eternals. Przypomnijmy, że w scenie po napisach widowiska Chloe Zhao pojawiła się nowa postać – grany przez Harry’ego Stylesa Eros, który jest bratem Thanosa. Sugerowaną opcją na pojawienie się Szalonego Tytana są retrospekcje pokazujące obu braci razem. Inną opcją jest cameo Brolina w drugiej części Doktora Strange’a, choć to mniej prawdopodobne rozwiązanie.

Jeśli chodzi o Deadpoola, powstanie trzeciej części – osadzonej tym razem w ramach MCU – jest już potwierdzone, jednak nie mamy żadnych oficjalnych informacji o obsadzie (poza Ryanem Reynoldsem wracającym do głównej roli). Według MyTimeToShineHello, Brolin może powtórzyć rolę z Deadpoola 2 w nadchodzącej odsłonie, choć – podobnie jak wieść o Thanosie – plotki te należy traktować z przymrużeniem oka.

W zeszłym roku Brolin użyczył głosu Thanosowi w animowanym serial What if…?.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA