search
REKLAMA
News

Jak mogłaby wyglądać MILLY ALCOCK jako Spider-Gwen w MCU? Fani zachwyceni nową grafiką

Milly Alcock zdobyła popularność dzięki roli w “Rodzie Smoka”.

Łukasz Budnik

25 września 2022

milly alcock gwen
REKLAMA

W MCU do tej pory nie pojawiła się jeszcze postać Gwen Stacy, dotąd sportretowana na ekranie przez Bryce Dallas Howard (Spider-Man 3) oraz Emmę Stone (dylogia Niesamowity Spider-Man). Choć na ten moment nie wiadomo, kiedy bohaterka zadebiutuje w świecie Petera Parkera, fani mają nową faworytkę do tej roli – jest to Milly Alcock.

Znana z Rodu Smoka aktorka jest według widzów świetną kandydatką do zagrania Gwen Stacy z innego wymiaru, Spider-Gwen znanej już z filmu Spider-Man Uniwersum. Popularny grafik Boss Logic przygotował wizualizację tego, jak mogłaby wyglądać Alcock w roli. Efekt końcowy zobaczycie poniżej:

Grafika zachwyciła fanów, którzy piszą o tym, że to perfekcyjny casting.

W okolicach premiery Spider-Mana: Bez drogi do domu krążyły plotki o tym, że studio Sony chce, aby to Emma Stone wróciła do roli Gwen Stacy z innego wymiaru i zjednoczyła się ze Spider-Manem granym przez Andrew Garfielda. Do tej pory nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Niewiadomą również jest to, kiedy w ramach MCU pojawi się kolejny solowy film o Spider-Manie. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA