search
REKLAMA
News

Gwiazda DEADPOOLA 3 opowiada, czy praca na planie filmu zmieniła się, gdy jest częścią MCU

“Deadpool 3” zadebiutuje w 2024 roku.

Łukasz Budnik

9 lipca 2023

REKLAMA

Wczoraj pokazywaliśmy wam zdjęcia z planu Deadpoola 3na których mogliście zobaczyć Ryana Reynoldsa w stroju głównego bohatera. To pierwsza odsłona przygód tego bohatera, która powstaje w ramach MCU. Twórcy zapowiadają, że mimo przynależności do uniwersum, produkcja będzie mieć kategorię R, a jak wygląda to z perspektywy aktorów?

Na ten temat wypowiedział się Karan Soni, który wciela się w filmie w Dopindera, powtarzając rolę z poprzednich części. Aktor stwierdził:

Pracuję już na planie, więc mogę powiedzieć, że nie ma różnicy w porównaniu do poprzednich. To mocna Rka. Jest dużo rzeczy dla dorosłych.

Soni dodał:

Powiem w ten sposób: Ryan nie musi robić tych filmów, o ile nie swobody, a jest przecież kreatywnym geniuszem. Korzysta z okazji i robi wiele świetnych rzeczy. Jestem nastawiony optymistycznie – on i reżyser Shawn Levy świetnie pracują razem. (…) To ekscytujące. Nie można nie doceniać Ryana Reynoldsa. Jedyna różnica jest taka, że teraz nie dostałem scenariusza. Za czasów Foxa było inaczej, więc to duża zmiana w przypadku MCU. Widziałem tylko sceny z moim udziałem.

Deadpool 3, Karan Soni sul possibile ritorno di Dopinder nel terzo film: 'Non mi hanno ancora chiamato'

Premiera Deadpool 3 zapowiedziana jest na wrzesień 2024 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA