search
REKLAMA
News

23 lata temu HARRISON FORD śmiał się wywiadzie z żartów o 80-letnim Indianie Jonesie. Oto nagranie

Harrison Ford skończy w tym roku 81 lat.

Łukasz Budnik

9 lipca 2023

REKLAMA

Na ekranach kin wciąż można oglądać film Indiana Jones i artefakt przeznaczenia, w którym do roli słynnego archeologa powrócił Harrison Ford. Przy okazji premiery filmu popularność w sieci zyskał fragment programu Conana O’Briena sprzed 25 lat, w którym prowadzący rozmawiał z Fordem właśnie o Jonesie.

We fragmencie rozmowy O’Brien stwierdza, że popularność takich filmów nigdy nie minie i że Ford może stworzyć kolejną część nawet w wieku 80 lat, gdy “inni będą przynosić skarby do ciebie”. Prowadzący dodał, że tytułem filmu mogłoby być Indiana Jones i wygodne łóżko, czym bardzo rozbawił Forda. Okazuje się, że O’Brien niemal idealnie przewidział wiek aktora w roku premiery, ponieważ Ford za kilka dni skończy 81 lat. Pomylił się za to w przewidywaniach, jak aktywny byłby Jones w filmie.

Poniżej wspomniany fragment:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA