search
REKLAMA
News

Do sieci trafił prawdopodobny opis fabuły KOSMICZNEGO MECZU 2

Łukasz Budnik

19 października 2020

REKLAMA

Kosmiczny mecz z 1996 roku opowiadał o przygodzie Michaela Jordana, który został poproszony przez Królika Bugsa i inne postaci z Looney Tunes o pomoc w wygraniu meczu z przybyszami kosmosu. Choć film nie zebrał najlepszych recenzji, to zarobił ponad 230 milionów dolarów i zdobył popularność wśród widzów – także w Polsce. Na przyszły rok planowana jest premiera sequela, w której zobaczymy LeBrona Jamesa. 

Kontynuacja filmu ma tytuł. Space Jam: A New Legacy. Poza Jamesem, w filmie zobaczymy Dona Cheadle’a oraz Sonequę Martin-Green. Film wyreżyserował Malcolm D. Lee według scenariusza Ryana Cooglera (twórcy Czarnej Pantery Creeda) oraz Seva Ohaniana. Według doniesień, poza postaciami Looney Tunes w filmie mamy też zobaczyć słynnych bohaterów ze studia Warner, między innymi Maskę oraz Pennywise’a. Potwierdza to opis fabuły, który trafił do sieci za pośrednictwem Bena Meklera:

Podczas wycieczki do studia Warner Bros., gwiazda NBA LeBron James i jego syn przypadkowo zostają uwięzieni w świecie w którym zgromadzone zostały wszystkie postaci i historie Warner Bros., a którymi dowodzi wadliwa, potężna siła zwana Alem G (w tej roli Cheadle). Z pomocą Królika Bugsa, LeBron musi przemierzyć nowy świat wypełniony ikonicznymi scenami i postaciami oraz zjednoczyć Looney Tunes, aby uratować swojego syna. By powrócić do domu, LeBron i Tunes muszą wygrać wielki mecz koszykówki z cyfrowymi wersjami największych gwiazd NBA i WNBA – wszystko na oczach całego świata.

Studio jeszcze oficjalnie nie potwierdziło tego opisu – Mekler miał go otrzymać w mailu.

Premiera zaplanowana jest na 16 lipca 2021 roku.

Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA