search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun kontynuacji KRONIKI ŚWIĄTECZNEJ. Kurt Russell ponownie jako Święty Mikołaj

Łukasz Budnik

19 października 2020

REKLAMA

25 listopada na Netfliksie zadebiutuje Kronika świąteczna: Część druga, kontynuacja popularnego filmu sprzed dwóch lat, w którym w rolę Świętego Mikołaja wcielał się Kurt Russell. Aktor oczywiście powtarza swoją rolę także w sequelu.

Opis produkcji przedstawia się następująco:

Minęły dwa lata, odkąd rodzeństwo Kate (Darby Camp) i Teddy Pierce (Judah Lewis) uratowało Święta Bożego Narodzenia. Od tamtej pory dużo się zmieniło. Kate wyrosła na cyniczną nastolatkę, która niechętnie spędza święta w Cancún z nowym chłopakiem swojej matki i jego synem Jackiem (Jahzir Bruno). Dziewczyna nie jest w stanie zaakceptować nowej wersji swojej rodziny i postanawia uciec. Kiedy jednak tajemniczy, władający magią psotnik grozi zniszczeniem Bieguna Północnego i wymazaniem świąt z kalendarza, Kate i Jack nieoczekiwanie zostają wciągnięci w nową przygodę ze Świętym Mikołajem (Kurt Russell). „Kronika świąteczna: Część druga” to ciepły film przygodowy dla całej rodziny, pełen humoru i świątecznego ducha. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Chris Columbus („Kevin sam w domu”, filmy „Harry Potter”). W obsadzie znalazła się również Goldie Hawn.

Podobała wam się pierwsza część? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA