search
REKLAMA
News

DIUNA. Kolejne ZDJĘCIA z nadchodzącego science fiction

Łukasz Budnik

14 kwietnia 2020

REKLAMA

Wczoraj pojawiły się pierwsze oficjalne materiały z Diuny Denisa Villeneuve’a. Vanity Fair opublikowało zdjęcie promocyjne z filmu, a na profilach społecznościowych znalazło się także jego oficjalne logo. 

Zgodnie z zapowiedzią VF, dziś mamy okazję przyjrzeć się kolejnym zdjęciom z nadchodzącego widowiska science fiction. Zobaczycie je poniżej:

reżyser Denis Villeneuve wraz z Javierem Bardemem

Scenariusz filmu powstał na bazie powieści Franka Herberta. Najważniejszą planetą w stworzonym przez niego świecie jest Arrakis, znana też jako tytułowa Diuna. Znajdują się tam złoża melanżu, substancji która wydłuża ludzkie życie i umożliwia ponadwymiarowe podróże. Na Diunę przybywa książę Leto I Atryda wraz z lady Jessiką i synem Paulem oraz ich armią. Na skutek zdrady trafiają do koczowniczych wojowników – Fremenów.

Jak podobają wam się nowe zdjęcia?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA