search
REKLAMA
News

David Harbour twierdzi, że Jacob Elordi mógłby zagrać młodszego Hoppera ze STRANGER THINGS

David Harbour od początku serialu “Stranger Things” wciela się w Hoppera.

Łukasz Budnik

5 lipca 2022

REKLAMA

W piątek dobiegł końca czwarty sezon Stranger Things, a tym samym rozpoczęło się oczekiwanie na kolejny, w którym bohaterowie stoczą ostateczną walkę ze złem z innego wymiaru. Wśród postaci, które zobaczymy, będzie Jim Hopper grany przez Davida Harboura.

Aktor udzielił ostatnio wywiadu, w którym dał do zrozumienia, że jeśli twórcom Stranger Things przyszłoby do głowy stworzyć prequel poświęcony młodości jego postaci (według doniesień, w planach są spin-offy serialu), nie miałby z tym problemu.

Na tym etapie Hopper to postać, która może funkcjonować w oderwaniu ode mnie. Jeśli chcieliby pokazać jego przeszłość, czy nawet przyszłość, bardzo chciałbym zobaczyć, co inny aktor wniósłby do tego bohatera.

Aktor później uzupełnił swoją wypowiedź stwierdzeniem, że w młodszego Hoppera mógłby się wcielić Jacob Elordi, znany m.in. z roli w Euforii. Według Harboura, młody aktor “byłby równie przystojny”, jak on sam w wieku 20 lat. Aktor dodał, że więcej na temat spin-offów usłyszymy zapewne po zakończeniu głównego serialu, ewentualnie na pół roku przed. Harbour nie jest pewny, kiedy możemy spodziewać się premiery piątego sezonu, ale jako prawdopodobny termin wskazuje połowę 2024 roku.

Tutaj przeczytacie naszą recenzję finałowych odcinków czwartego sezonu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA