search
REKLAMA
News

DANIEL RADCLIFFE komentuje plotki, że zagra Wolverine’a w MCU

Daniel Radcliffe często przewija się w spekulacjach na temat Wolverine’a w MCU.

Łukasz Budnik

13 marca 2022

radcliffe wolverine
REKLAMA

Czekamy na premierę filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, w którym według plotek mamy zobaczyć kilka zaskakujących gościnnych występów. Jeden z nich jest sugerowany już w drugim zwiastunie widowiska – słyszymy bowiem Patricka Stewarta, który powraca do roli Charlesa Xaviera. Niedawno do sieci trafiły plotki na temat innej postaci z grupy X-Men, która miałaby pojawić się w widowisku MCU.

Chodzi o Wolverine’a, który na wielkim ekranie miał do tej pory twarz Hugh Jackmana. Aktor pożegnał się z rolą w 2017 za sprawą Logana.  Według doniesień, Wolverine obecny w nadchodzącym Strange’u “z całą pewnością” nie zostanie zagrany przez Jackmana. Choć nie ma konkretnej informacji na temat tego, jakiego aktora mielibyśmy zobaczyć na ekranie, mówi się, że mógłby być to Daniel Radcliffe lub Taron Egerton – obaj już od jakiegoś czasu łączeni przez fanów z tą rolą. Ten pierwszy skomentował ostatnio krążące doniesienia.

Wiele osób podchodziło do mnie i mówiło: “Hej, stary, słyszałem o Wolverinie, naprawdę super”. Ja na to: “Stary, wcale nie, nawet nic o tym nie wiem”. Doceniam, że ktoś stwierdził, że jeśli Wolverine jest niski w komiksach, to powinien go zagrać ktoś niski. Nie widzę jednak, żeby z Hugh Jackmana mieli przejść do mnie, ale kto wie? Udowodnij, że się mylę, Marvelu.

Wolverine to kolejna postać na liście tych, które miałyby się pojawić w ramach podróży Strange’a po multiwersum. Pojawiały się już doniesienia o tym, że John Krasinski zagra Reeda Richardsa z Fantastycznej Czwórki, Tom Cruise wcieli się w Iron Mana z innego uniwersum, a Ryan Reynolds zadebiutuje jako Deadpool w ramach MCU. Jest też prawdopodobne, że na ekranie zobaczymy Captain Carter wprowadzą w serialu What If…?.

Nowy Doktor Strange trafi do kin 6 maja 2022. Reżyseruje Sam Raimi, a główne role grają Benedict Cumberbatch i Elizabeth Olsen.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA