search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby TARON EGERTON jako WOLVERINE w uniwersum Marvela? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

5 stycznia 2021

egerton wolverine
REKLAMA

Od czasu do czasu na naszym portalu udostępniamy interesujące fanowskie ilustracje które dają pogląd na to, jak znani i popularni aktorzy mogliby wyglądać w rolach, których do tej pory nie było im dane zagrać. Popularnym tematem jest nowy casting słynnego bohatera z komiksów – Wolverine’a.

Przypomnijmy, że postaci należące do grupy X-Men są teraz własnością Disneya, a to oznacza, że mogą zostać dołączone do kinowego uniwersum Marvela (zostało zresztą zapowiedziane, że tak będzie, choć jeszcze bez konkretnej daty). Przez siedemnaście lat w rolę Wolverine’a z powodzeniem wcielał się Hugh Jackman, wiadomo jednak, że Logan był jego pożegnaniem z postacią. Potrzeba zatem obsadzić nowego aktora – popularny grafik BossLogic stworzył swego czasu grafikę, na której pokazał, jak wyglądałby w tej roli Taron Egerton. Gwiazda Rocketmana i serii Kingsman już od jakiegoś czasu przewija się w rozmowach fanów wśród potencjalnych kandydatów do przejęcia postaci Wolverine’a.

Co sądzicie o takim pomyśle?

Grafika główna: Heroic Hollywood

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA