search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER wyrzucony z kolejnego projektu

Łukasz Budnik

30 marca 2021

REKLAMA

Armie Hammer jest w ostatnich miesiącach obiektem skandalicznych doniesień. W pierwszym tygodniu stycznia do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami aktora z 2016 roku, w których Hammer miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego.

Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora. W oświadczeniu aktor stwierdził wówczas, że nie odpowie na te „bzdurne oskarżenia”. Kilkanaście dni temu trafiły kolejne poważne zarzuty – 24-letnia Effie, dotychczas anonimowa (to ona udostępniła w sieci fragmenty rozmów z Hammerem) , postanowiła opowiedzieć na konferencji prasowej o czynach, których miał się dopuścić Hammer w 2017 roku. Effie wyznała, że Hammer brutalnie gwałcił ją przez ponad 4 godziny i uderzał jej głową o ścianę, tworząc siniaki. Z relacji kobiety wynika, że aktor uciekał się też do innych czynów, na które nie wyrażała zgody, między innymi biciu jej stóp do poziomu, w którym bolały na każdym kroku. Próbowała uciec, ale Hammer jej nie pozwolił. Effie myślała, że aktor ją zabije. Ostatecznie wyszedł. Oboje poznali się na Facebooku w 2016 roku i wdali w romans.

W związku z oskarżeniami, aktor stracił już dwie role (w Shotgun Wedding oraz The Offer) i agenta – tymczasem media poinformowały, że Hammer został wyrzucony z kolejnego projektu. Tym razem chodzi o Billion Dollar Spy, thriller szpiegowski, w którym miał pojawić się u boku Madsa Mikkelsena. Hammer miał wcielić się w agenta CIA, który nawiązuje więź z sowieckim inżynierem.

Hammer nieprzerwanie zaprzecza kolejnym oskarżeniom. Jego prawnik Andrew Brettler twierdzi, że wszelkie kontakty seksualne ze wspomnianą Effie odbywały się za obopólną zgodą, a Effie sama wysyłała Hammerowi wiadomości w których pisała, jakie rzeczy ma jej robić aktor. Gloria Allred, prawniczka Effie, zawnioskowała aby Hammer przekazał policji zapisy rozmów z Effie (w sprawie aktora jest prowadzone dochodzenie) oraz wypowiedział się własnymi słowami, nie przez prawnika.

Hammer nie ma w zanadrzu kolejnych projektów (oprócz ewentualnej kontynuacji Tamtych dni, tamtych nocy, która jednak nie została oficjalnie zapowiedziana) – ukończony jest za to film Śmierć na Nilu, w którym ma pojawić się między innymi u boku Gal Gadot.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA