search
REKLAMA
News

RUSSELL CROWE dołączył do obsady THOR: LOVE AND THUNDER

Łukasz Budnik

30 marca 2021

REKLAMA

Na 6 maja 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. Trwają już prace na planie w Australii.

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze wystąpią Chris Pratt, Tessa Thompson, Jamie Alexander, Natalie Portman i odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki (m.in. Karen Gillan i Dave Bautista). Złoczyńcę zagra z kolei Christian Bale – wcieli się w postać zwaną Gorr the God Butcher, z misją zabicia każdego boga. Gościnnie pojawią się także Melissa McCarthy i Matt Damon. Tymczasem media poinformowały, że do obsady dołączył także Russell Crowe. 

Nie poinformowano, kogo zagra aktor, ma być to jednak niewielka rola. Przypuszczenia, że Crowe zagra w filmie Waititiego pojawiły się po tym, jak na Instagramie opublikowane zostało wspólne zdjęcie aktora i Hemswortha. To nie pierwszy raz, gdy gwiazda Gladiatora zagra w ekranizacji komiksu – ma już w swojej filmografii rolę Jor-Ela w Człowieku ze stali.

Co ciekawe, w towarzystwie obsady filmu widziano też Jeffa Goldbluma – można się zatem spodziewać, że powtórzy swoją rolę Arcymistrza z Thor: Ragnarok. Nie zostało to jednak potwierdzone oficjalnie. 

Zdjęcie główne: MCU Initiative

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA