search
REKLAMA
News

Amber Midthunder z “Prey” jest chętna na dołączenie do MCU

Czy Amber Midthunder dołączy do MCU?

Łukasz Budnik

17 października 2022

midthunder
REKLAMA

Jedną z tegorocznych premier było Prey, kolejna odsłona Predatora, w której rolę główną zagrała Amber Midthunder. Wcześniej mogliśmy oglądać aktorkę m.in. w serialu Legion, opartym na komiksach Marvela, gdzie wcieliła się w Kerry Loudermilk. 

Aktorka pojawiła się ostatnio na Newport Beach Film Festival, gdzie została spytana o kolejne projekty, z uwzględnieniem serii filmowych w stylu Szybkich i wściekłych czy kinowego uniwersum Marvela. Midthunder entuzjastycznie odniosła się do perspektywy dołączenia do MCU.

Zdecydowanie jestem fanką MCU. Zawsze lubiłam filmy o X-Men czy Avengers i byłam miłośniczką tego uniwersum. O tym, kogo mogłabym zagrać, porozmawiamy później.

Dopytana, czy ma na myśli mutantkę (podobnie jak w Legionie), aktorka odpowiedziała “może”. Mutanci zaczęli teraz pojawiać się w MCU – w serialu Ms. Marvel dowiedzieliśmy się, że należy do nich główna bohaterka, a z zapowiedzi wynika, że mutantem będzie także Namor z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Z kolei w Deadpoolu 3 zobaczymy Wolverine’a, którego znów zagra Hugh Jackman.

Wypowiedź Midthunder posłuchacie tutaj:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA