search
REKLAMA
News

10 NAJPOPULARNIEJSZYCH oryginalnych filmów NETFLIXA. Lista tytułów

Łukasz Budnik

16 lipca 2020

REKLAMA

Kina mocno ucierpiały przez pandemię koronawirusa, wciąż dobrze przędą jednak serwisy streamingowe, w tym oczywiście Netflix. Przedstawiciele platformy podzielili się informacją na temat tego, które z ich oryginalnych filmów są najchętniej oglądane przez widzów.

Warto na wstępie dodać, że podane poniżej liczby widzów tyczą się pierwszy czterech tygodni od pojawienia się danego tytułu na platformie. Co więcej, Netflix traktuje film jako obejrzany już po przynajmniej dwóch minutach seansu. Nie wiemy, ilu z uwzględnionych w spisie widzów porzuciło oglądanie po kilku minutach, a ilu z nich zapoznało się z całością produkcji. Scott Stuber, przewodniczący działu filmowego w Netfliksie, zapowiedział że platforma planuje co dwa tygodnie wypuszczać znaczący tytuł. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z listą dziesięciu najpopularniejszych, wraz z liczbą widzów:

Widzieliście wszystkie te filmy?

O danych poinformował portal Slash Film.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA