search
REKLAMA
News

CHRIS EVANS zachwycony chłopcem, który uratował siostrę przed psem. Podaruje mu tarczę KAPITANA AMERYKI

Łukasz Budnik

17 lipca 2020

REKLAMA

W USA głośno jest ostatnio o sześcioletnim Bridgerze z Wyoming, który stanął w obronie dwa lata młodszej siostry, gdy zaatakował ją pies. Chłopiec zasłonił dziewczynkę własnym ciałem i nawet gdy zwierzę pogryzło mu twarz zdołał odciągnąć ją w bezpieczne miejsce. Rany wymagały założenia dziewięćdziesięciu szwów. Pytany o sytuację Bridger stwierdził, że jeśli ktoś miał wtedy umrzeć, to lepiej, żeby to był on. Jego akt odwagi wzbudził zachwyt gwiazd Hollywood.

Wśród aktorów, którzy wyrazili swoje uznanie dla Bridgera są między innymi Mark Rufallo, Brie Larson, Anne Hathaway, Zachary Levi i Chris Hemsworth – wszyscy oni mają doświadczenie w filmach superbohaterskich i nazywają chłopca prawdziwym herosem oraz inspiracją. Larson zapowiedziała, że skontaktuje się indywidualnie z rodziną chłopca, a Hemsworth napisał o nim w swoich mediach społecznościowych. Specjalną niespodziankę dla Bridgera przygotował z kolei Chris Evans. Aktor nagrał chłopcu specjalną wiadomość, w której stwierdził:

(…) to, co zrobiłeś, było niezwykle odważne, twoja siostra ma szczęście, że jesteś jej starszym bratem. Dowiem się, jaki masz adres i wyślę ci autentyczną tarczę Kapitana Ameryki, bo, kolego, zasługujesz na nią. Nie zmieniaj się. Potrzebujemy ludzi takich jak ty. Wiem, że powrót do zdrowia potrwa, ale bazując na tym, co widziałem, nie sądzę by coś mogło cię spowolnić.

Bridger obejrzał nagranie Evansa samemu mając na sobie strój Kapitana Ameryki. Słowa aktora i reakcję chłopca zobaczycie poniżej.

https://www.instagram.com/p/CCrmxv1gTek/

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA