search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mogły wyglądać KOTY z filmu Toma Hoopera? Przerażająca grafika koncepcyjna

Łukasz Budnik

19 marca 2020

REKLAMA

Koty znów są na ustach kinomanów. Film Toma Hoopera został kilka dni temu uznany za najgorszą produkcję 2019 roku, a wczoraj hitem okazała się relacja Setha Rogena, który na bieżąco komentował wrażenia z seansu na Twitterze. To nie koniec niespodzianek związanych z Kotami.

W dodatkach do cyfrowego wydania filmu pokazano niewykorzystany koncept kociej postaci. Jedna z użytkowniczek Twittera podzieliła się nim na swoim profilu. Gdyby wykorzystano ten projekt, film byłby zapewne jeszcze bardziej przerażający niż finalna wersja.

To jeszcze nie wszystko – inny użytkownik Twittera, Jack Waz, zdradził że jego przyjaciel niedługo przed premierą filmu został zatrudniony do poprawienia efektów specjalnych w filmie. Konkretnie chodziło o usunięcie setek ujęć na wykreowane komputerowo… odbyty, które twórcy umieścili w produkcji kilka miesięcy wcześniej. Na Twitterze ruszyła akcja #ReleaseTheButtholeCut, której celem jest wyciągnięcie od twórców tej pierwotnej wersji filmu. Do ruchu dołączyli między innymi Rian Johnson i wspomniany Seth Rogen.

Oglądaliście już Koty?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA