search
REKLAMA
News

SETH ROGEN wprowadza własną markę wyrobów z marihuany

Maria Grzybowska

2 marca 2021

REKLAMA

Konsumenci w Kalifornii będą mogli kupić online trzy odmiany – dwie sativy i jedną indicę – bezpośrednio na stronie Houseplant, jak tylko zostanie ponownie uruchomiona po awarii serwera spowodowanej przeciążeniem. Wiosną marka zostanie też wprowadzona do wybranych przychodni. Na nagraniu opublikowanym przez Rogena na jego koncie na Twitterze, aktor ogłosił premierę Houseplant i obiecał, że każda z odmian została przez niego osobiście wybrana, czyli osobiście wypalona.

Cześć, jestem Seth Rogen i jeżeli cokolwiek o mnie wiecie, to zakładałbym, że jest to fakt, że naprawdę kocham zioło. (…) To dzieło mojego życia i nigdy nie byłem czymś tak podekscytowany.

seth rogen
James Franco i Seth Rogen w filmie “Boski chillout”

Choć marihuanę będzie można kupić jedynie w Kalifornii, gdzie jest legalna, to marka będzie dostępna dla szerszej publiczności pod postacią linii akcesoriów do palenia, a nawet artykułów gospodarstwa domowego – w tym zapalniczki stołowej i zestawu popielniczek zaprojektowanych przez Rogena. Firma wydała nawet płyty vinylowe, które są składankami dedykowanymi pod palenie danej odmiany oraz będzie wprowadzać nowe produkty co parę tygodni. Odmiany marihuany w ofercie Rogena otrzymały fantazyjne nazwy podobne do tej w jego stonerskim filmie, Boski chillout (Pineapple Express). Sativy to Diablo Wind i Pancake Ice, a indica – Pink Moon. Aktor zachwala w szczególności Pancake Ice, którą pali “przez cały dzień” i która zawiera ponad 33% THC, czyli dużo w porównaniu z innymi odmianami na rynku.

Poniżej możecie obejrzeć pełną nagranie.

Zdjęcie główne pochodzi z portalu greenrushdaily.com.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA