search
REKLAMA
News

ARNOLD SCHWARZENEGGER i SYLVESTER STALLONE przygotowują się do Halloween na nowym wspólnym zdjęciu

Stallone i Schwarzenegger pokazali swoje przygotowania do Halloween.

Łukasz Budnik

20 października 2022

stallone arnold
REKLAMA

Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger to bez wątpienia jedne z największych gwiazd kina akcji. Aktorzy, którzy w filmie spotkali się m.in. przy okazji serii Niezniszczalni, przyjaźnią się poza ekranem. Do sieci trafiło nowe wspólne zdjęcie obu panów.

Na fotografii Stallone i Schwarzenegger przygotowują się do nadchodzącego Halloween, rzeźbiąc w dyniach za pomocą ogromnych noży. Obaj aktorzy wstawili zdjęcie na swoje media społecznościowe, a Stallone dodatkowo podpisał je:

Ja i mój wielki przyjaciel Arnold spędzamy czas w jego niesamowitym biurze rzeźbiąc głowy z dyni na Halloween za pomocą noży do survivalu. To właśnie w swoim wolnym czasie robią prawdziwi goście od AKCJI. Lol…”

Obu aktorów wkrótce znów będziemy oglądać na ekranie; Schwarzenegger pojawi się m.in. w filmie Kung Fury 2 jako prezydent USA, zaś Stallone w serialu Tulsa King, który zadebiutuje 13 listopada w serwisie Paramount+.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA