search
REKLAMA
News

ZOE SALDANA źle wspomina pracę na planie “Piratów z Karaibów”. “To mnie przerosło”

Zoe Saldana miała 23 lata podczas realizacji filmu.

Łukasz Budnik

26 października 2022

saldana piraci
REKLAMA

W 2003 roku na ekrany trafił film Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły, który zapoczątkował popularną serię, składającą się na ten moment z pięciu odsłon (ostatnia trafiła na ekrany w 2017 roku). Niekwestionowaną gwiazdą produkcji był Johnny Depp, któremu towarzyszyli Orlando Bloom i Keira Knightley. Jedną z ról zagrała także Zoe Saldana. 

Aktorka wypowiedziała się ostatnio na temat swoich doświadczeń na planie widowiska Gore’a Verbinskiego.

Pierwszy raz zetknęłam się z wielkim hollywoodzkim filmem, gdzie było wielu aktorów, producentów i członków ekipy. Kręciliśmy w różnych lokacjach, a czasem warunki nie sprzyjały zdjęciom. Byłam bardzo młoda i to wszystko mnie trochę przerosło. Tempo było zbyt szybkie. Pracę nad filmem zakończyłam nie wspominając tego jako dobre doświadczenie. Czułam, że zagubiłam się w tym wszystkim i nie miałam wrażenia, że było w porządku.

Saldana zaznacza jednak, że doczekała się przeprosin od producenta filmu, Jerry’ego Bruckheimera.

Lata później Jerry Bruckheimer przeprosił za to, że miałam takie doświadczenia, bo zależy mu, żeby każdy dobrze czuł się przy pracy nad jego projektami. Poruszyło mnie, że zapamiętał, jak mówiłam o tym podczas promocji i poczuł, że musi wziąć za to odpowiedzialność.

zoe saldana 2

Negatywne wspomnienia z pracy nad Piratami z Karaibów nie powtrzymały Saldany przed dołączeniem do kolejnych znanych marek; oglądaliśmy ją w Star Treku oraz MCU, a już w tym roku do kin trafi druga część Avatara z jej udziałem. 
Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA