search
REKLAMA
News

Zobaczcie scenę z BATMANA z Robertem Pattinsonem

“Batman” zadebiutuje 4 marca.

Łukasz Budnik

23 stycznia 2022

Pattinson Batman 2 e1598377134444
REKLAMA

Na 4 marca 2022 roku zaplanowana jest premiera Batmana Matta Reevesa. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz.

Rozkręca się kampania promocyjna filmu. Niedawno do sieci trafił motyw przewodni autorstwa Michaela Giacchino, a teraz mamy okazję zobaczyć fragment filmu, w którym Riddler przerywa pogrzeb burmistrza Gotham City. Przypomnijmy, że w filmie Reevesa przeciwnik Batmana to seryjny morderca zainspirowany słynnym Zodiakiem, o którym opowiadał m.in. film Davida Finchera z 2007 roku. Klip zobaczycie poniżej:

Nowe widowisko o Batmanie potrwa aż 2h 47 minut (bez napisów końcowych), zatem będzie najdłuższym filmem o solowych perypetiach tego bohatera. Batman otrzymał kategorię PG-13. Na stronie FilmRatings.com czytamy, że powodem są “niepokojące i pełne przemocy treści, narkotyki, mocny język i sugestywne sceny”.

Batmanie tytułowy bohater po dwóch latach działalności jest już ucieleśnieniem zemsty dla mieszkańców Gotham City. W mieście pojawia się Riddler – zabójca, który bierze na cel elitę Gotham. Batman prowadząc śledztwo na swojej drodze spotyka między innymi Selinę Kyle oraz Oswalda Cobblepota,

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA