search
REKLAMA
News

WRACA ORYGINALNY LANDO CALRISSIAN! Suma wszystkich newsów

Szymon Skowroński

11 lipca 2018

REKLAMA

Billy Dee Williams wraca jako Lando Calrissian

Billi Dee Williams jako Lando Calrissian

Nowej trylogii Gwiezdnych wojen można zarzucić wiele, ale jedno trzeba oddać: znakomicie rezonuje z sentymentem związanym z klasyczną sagą z lat 1977–1983. Disney zdaje się ratować sytuację po Ostatnim Jedi za pomocą kolejnego emocjonalnego chwytu: w dziewiątej części pojawi się Billy Dee Williams, który po prawie czterdziestu latach ponownie wcieli się w Lando Calrissiana, przemytnika, hochsztaplera, biznesmena i czarującego zdrajcę, który w godzinie próby ocalił swój honor i uratował przyjaciół. Z tej okazji napisałem piosenkę:

Billy Dee is not my lover

He’s just a boy who claims that he is the one

The Kid named Calrissian

Johnny Depp robi to w starym stylu

A to nie jest tak, że ja mogę więcej?

Depp nie molestuje koleżanek z planu. Zamiast tego – wdaje się w bójki z obsługą techniczną. Aktor miał naubliżać i dwukrotnie uderzyć Grega „Rocky’ego” Brooksa z ekipy powstającego filmu o morderstwie rapera Notoriousa B.I.G., w którym Depp gra kalifornijskiego detektywa. Po wszystkim aktor miał zaproponować Rocky’emu sto tysięcy dolarów za to, żeby ten mu oddał. Mężczyzna nie zgodził się i poszedł do sądu. Dla Deppa film miał być przerwą w pasmie finansowych i artystycznych porażek z ostatnich lat, a może okazać się przerwą w karierze…

Who is America – Sacha Baron Cohen powraca

Sacha wraca z nową produkcją. Serial Who is America startuje w najbliższą niedzielę na stacji Showtime. Jedną z pierwszych obrażonych osób była republikańska polityk Sarah Palin. Baron, przebrany za wojennego weterana, miał “wkręcić” Palin w fałszywy wywiad.  Ciekawe, jak udało mu się przekonać wszystkich wokół, że to nie on był Boratem, Alim G, Brünem i Dyktatorem.

Śmiertelne zauroczenie też wraca – jako serial

Serial "Heathers"

Pamiętacie Śmiertelnie zauroczenie albo inaczej: Heathers, komedię Michaela Lehmana z końca lat osiemdziesiątych? Winona Ryder grała tam outsiderkę, która próbowała zerwać z bandą swoich trzech okropnych, próżnych, bogatych i ślicznych przyjaciółek o imieniu Heather – białych dziewczyn z amerykańskiego przedmieścia, które były ucieleśnieniem próżności wywodzącej się z klasy japiszonów i dorobkiewiczów. Teraz zrobią z tego serial, z tym że w nowym, poprawionym wydaniu: przyjaciółkami głównej bohaterki będą laska z nadwagą, która ubiera się jak prostytutka, afro-azjatka oraz chłopak.

Mecze towarzyskie przed Grą o Tron

Kultowy, bezkonkurencyjny serial HBO doczeka się prequela, rzecz jasna. The Long Night (tytuł roboczy) ma rozgrywać się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z oryginału, a zdjęcia zaczynają się już w październiku. Cóż, przygotujcie się. Długa noc nadchodzi!

Indiana Jones i poszukiwacze dobrego scenariusza

Kilka dni temu media donosiły, że scenariusz piątej, przez nikogo nie wyczekiwanej, części Indiany Jonesa nie jest jeszcze gotowy – ostatnia wersja miała rozczarować producentów. Niektórzy już mieli nadzieję, że film w ogóle nie powstanie. Disney rozwiewa wszystkie wątpliwości: Indy 5 ma się dobrze, powstaje i wejdzie do kin za równo trzy lata – w lipcu 2021. Rok wcześniej zobaczymy sequel Czarownicy z Angeliną Jolie, a zaledwie tydzień przed Indym do kin zawitają King Kong i Godzilla w filmie… King Kong vs. Godzilla. Może jakieś uniwersum? Np. Disney’s The Walking Dead?

Avatar

Szymon Skowroński

REKLAMA