search
REKLAMA
News

Według plotek Marvel wciąż chce, żeby JOHN KRASINSKI i EMILY BLUNT zagrali w FANTASTYCZNEJ CZWÓRCE

“Fantastyczna Czwórka” zaplanowana jest jako element czwartej fazy MCU.

Łukasz Budnik

6 maja 2021

REKLAMA

Choć w kinowym uniwersum Marvela pojawiły się już dziesiątki bohaterów znanych z komiksów, wciąż nie widzieliśmy popularnej grupy zwanej Fantastyczną Czwórką. Do tej pory powstały dwie kinowe adaptacje przygód tych superbohaterów (z czego jedna doczekała się sequela), jednak żadna z nich nie została ciepło przyjęta przez widzów i krytyków. Fani zastanawiają się, kto mógłby wcielić się w F4 w kolejnej wersji, która należeć będzie do tzw. czwartej fazy MCU. 

Idealnymi kandydatami wielu fanów do ról Reeda Richardsa i Susan Storm są John Krasinski i Emily Blunt – para aktorów (związana ze sobą także w życiu) już od wielu miesięcy przewija się jako faworyci, a według najnowszych doniesień od Geekosity, Marvel Studios stara się o udział Blunt. Z wcześniejszych pogłosek wiemy, że aktorka już raz odmówiła tej roli, obawiając się podpisania kontraktu na występ w wielu filmach z serii, jednak wygląda na to, że włodarze Marvela postanowili nie odpuszczać. Anonimowe źródło mówi, że według nich Blunt jest nie tylko najpopularniejszym wyborem fanów, lecz także idealną kandydatką do roli, a obsadzenie jej męża byłoby wisienką na torcie.

Sam Krasinski wspominał, że chętnie wcieliłby się w Reeda Richardsa, a dołączenie do świata Marvela byłoby czymś niesamowitym. Co ciekawe, zarówno on, jak i Blunt, byli już kiedyś bliscy dołączenia do MCU – aktor był na liście kandydatów do roli Kapitana Ameryki, zaś Blunt miała zagrać w uniwersum Czarną Wdowę. Ostatecznie musiała się jednak wycofać ze względu na inne projekty i została zastąpiona przez Scarlett Johansson.

Wśród innych nazwisk pojawiających się w plotkach dotyczących Susan Storm była także Jennifer Lawrence, a z Reedem Richardsem wiązano również takich aktorów, jak Brandon Routh i John David Washington. Pogłoski mówią też o tym, że przeciwnikiem tytułowej grupy ma być Mole Man. Pamiętajmy, że na ten moment to jedynie niepotwierdzone doniesienia – na pewno wiemy, że reżyserią projektu zajmie się Jon Watts, który w MCU ma już na koncie filmy o Spider-Manie. Czekamy na oficjalne informacje dotyczące obsady.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA