search
REKLAMA
News

WALKER. Nowy zwiastun rebootu STRAŻNIKA TEKSASU

Łukasz Budnik

16 grudnia 2020

REKLAMA

Strażnik Teksasu, słynny serial z Chuckiem Norrisem emitowany od 1993 do 2001 roku, to kolejna produkcja która doczeka się odświeżonej wersji.  We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że stacja CBS Television tworzy nową odsłonę tej kultowej historii. 

Scenariusz nowego Strażnika Teksasu stworzyła Anna Fricke (Valor, Raport mniejszości), która objęła też stanowisko producentki serialu. Tytułową rolę zagra tym razem aktor doskonale znany fanom Supernatural – Jared Padalecki, który w tym roku kończy przygodę z tym emitowanym od 2005 roku serialem. On również będzie produkować nowego Strażnika. W maju poznaliśmy tytuł rebootu – będzie się on nazywać po prostu Walker. Poniżej nowy zwiastun:

https://youtu.be/oR8EO3coAmE

Głównym bohaterem serialu będzie Cordell Walker, wdowiec wychowujący dwójkę dzieci. Mężczyzna po dwóch latach wróci do domu w Austin i odkryje, jak wiele się tam zmieniło. Fabuła skupi się na Walkerze próbującym nawiązać nić porozumienia ze swoją partnerką w pracy i jego życiu rodzinnym. Ponadto, mężczyzna zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych okoliczności śmierci żony. W serialu pojawią się także m.in. Lindsey Morgan i Keegan Allen.

Premiera planowana jest na 21 stycznia 2021 roku.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA