search
REKLAMA
News

Do sieci trafił zwiastun dokumentu o BILLIE EILISH

Łukasz Budnik

16 grudnia 2020

REKLAMA

Apple TV+ udostępniło pierwszy zwiastun filmu dokumentu Billie Eilish: The World’s A Little Blurry, którego autorem jest R.J. Cutler (twórca ma na koncie jeszcze m.in. Belushi oraz Wrześniowy numer). 

Produkcja ma skupić się na drodze Eilish do sławy i pokazać zarówno życie prywatne wokalistki, jak również tworzenie albumu “When We Fall Asleep, Where Do We Go?”, który przyniósł osiemnastolatce 5 nagród Grammy podczas tegorocznego rozdania, a do czerwca sprzedał się w nakładzie ponad miliona kopii (trafił też na listę 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone). Niedługo później Eilish występowała podczas Oscarów, śpiewając “Yesterday” zespołu The Beatles, a także nagrała piosenkę do nadchodzącej odsłony serii o Jamesie Bondzie. Zwiastun zobaczycie poniżej:

Dokument ma trafić na Apple TV+ i do wybranych kin w lutym kolejnego roku. To już kolejna produkcja dokumentalna platformy poświęcona tematyce muzycznej – wcześniej trafiło tam Beastie Boys Story Spike’a Jonze’a.

Lubicie twórczość Billie Eilish?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA