search
REKLAMA
News

PEDRO PASCAL chciałby powtórzyć rolę z THE MANDALORIAN w innych serialach STAR WARS

Łukasz Budnik

17 grudnia 2020

mandalorian s2
REKLAMA

Już jutro na platformie Disney+ zadebiutuje finałowy odcinek drugiego sezonu The Mandalorian, w którym tytułową rolę gra Pedro Pascal. Aktor, którego wkrótce zobaczymy także w Wonder Woman 1984, ma nadzieję, że swoją rolę Mandalorianina o imieniu Din Djarin będzie mógł powtórzyć w innych nadchodzących produkcjach ze świata Star Wars.

Wielkie powodzenie serialu z Pascalem sprawiło, że Lucasfilm szykuje na najbliższe lata aż 10 oryginalnych seriali. Wśród nich zobaczymy Ahsokę, produkcję o Ahsoce Tano, którą zagra Rosario Dawson (akcja serialu ma być osadzona w czasach The Mandalorian), spin-off The Mandalorian pt. Rangers of the New Republic oraz Lando, opowiadający oczywiście o Lando Carlissianie. W kolejce czekają także filmy i seriale animowane. Swoją produkcję otrzymają R2D2 i C3PO (A Droid Story), a ponadto widzowie mogą liczyć na thriller The Acolyte oraz Visions, antologię historii anime. Doczekamy się też Star Wars: The Bad Batch, serialu o eksperymentalnych klonach, oraz filmu w reżyserii Patty Jenkins.

Zapytany o chęć pojawienia się w innych produkcjach, Pascal powiedział, że trzyma za to kciuki i nie mogłoby być inaczej. Stwierdził, że plany Lucasfilm to coś większego niż my wszyscy, a on dowie się czegokolwiek, gdy zapadną decyzje i zostaną ogłoszone. W innym wywiadzie aktor odniósł się także do kwestii, jakoby w trakcie realizacji drugiego sezonu groził, ze opuści serial jeśli twórcy nie pozwolą mu częściej pokazywać twarzy – zaprzeczył tym doniesieniom i dodał, że to unikalny sposób opowiadania historii.

Chcielibyście zobaczyć Mandalorianina w innych serialach Star Wars?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA