search
REKLAMA
News

VIN DIESEL chętny na musicalową wersję SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH

Czy na tym etapie musical “Szybcy i wściekli” byłby zaskakujący?

Łukasz Budnik

28 czerwca 2021

REKLAMA

Niedawno obchodzona była dwudziesta rocznica premiery oryginalnych Szybkich i wściekłych, a w kinach można oglądać jej dziewiątą odsłonę. W przygotowaniu jest z kolei część dziesiąta i jedenasta, które mają być finałem cyklu. Jakie atrakcje przygotują w przyszłości twórcy serii? Tego jeszcze nie wiadomo, choć gwiazdor serii – Vin Diesel – jest otwarty na propozycje.

Aktor wziął udział w programie  The Kelly Clarkson Show, gdzie został spytany, czy byłby skłonny zrealizować musicalową wersję Szybkich i wściekłych. Diesel zareagował na to entuzjastycznie i odniósł się do swojej sympatii do tego gatunku:

Bardzo chcę zrobić musical, więc tak. Byłem bardzo bliski realizacji musicalu “Guys and Dolls” ze Stevenem Spielbergiem, ostatecznie nie wyszło, ale marzy mi się występ w tym gatunku.

Aktor dodał:

Moja rodzina jest pełna artystów. Jestem szczęśliwy, że tak jest i że wspiera mnie w moich szalonych marzeniach. Zachęcam wszystkich, by przede wszystkim marzyli, ale też wspierali tych myślących nieszablonowo i o czymś niemożliwym, bo jest w tym dużo piękna.

Przypomnijmy, że dwie kolejne części Szybkich i wściekłych będą kręcone jednocześnie – ich data premiery nie została jeszcze wyznaczona. Zakończenie głównej serii nie oznacza oczywiście, że już wtedy pożegnamy Dominica Toretto – Diesel wypowiadał się już, że chętnie wystąpił w spin-offie poświęconym jego postaci. Wygląda na to, że opcja musicalu nie byłaby wykluczona.

Diesel już kilka lat temu dał się poznać jako miłośnik śpiewu, gdy do sieci trafiło nagranie z jego wykonaniem utworu “Stay” Rihanny:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA