search
REKLAMA
News

PIERCE BROSNAN uważa, że IDRIS ELBA byłby znakomitym Bondem

Brosnan wśród swoich kandydatów wymienił także Toma Hardy’ego.

Łukasz Budnik

28 czerwca 2021

REKLAMA

Wciąż czekamy na premierę filmu Nie czas umierać, w którym w rolę Jamesa Bonda po raz ostatni wcieli się Daniel Craig. Kwestią otwartą pozostaje, kto jako kolejny zagra agenta 007 w następnych odsłonach serii. Wśród faworytów przewijają się między innymi Idris Elba i Tom Hardy – okazuje się, że jako kandydatów typuje ich także Pierce Brosnan, który wcielił się w Bonda w latach 1995-2002. 

Spytany przez dziennikarzy magazynu “People”, kto byłby dobrym wyborem, Brosnan odpowiedział:

Na myśl przychodzi Idris Elba. Mocno zaznacza swoją obecność i ma świetny głos. Byłby znakomity. Jest też Tom Hardy, który potrafi zagarnąć dla siebie scenę. Obaj to potrafią. Daniel pozostawił po sobie wyraźny ślad. Można pójść teraz w wielu różnych kierunkach. Każdy może mieć swój typ na temat kolejnego aktora. Nie ma innej takiej serii.

Brosnan wspomniał jeszcze, że pytania o kandydatów do roli Bonda nieco mu się już przejadły, ale trzeba to przepracować i świętować to zarówno jako widz, jak i ktoś, kto sam wcielił się w tę rolę, co było dla niego darem i świetnym czasem. Dodał też, że Craig był wspaniały jako Bond.

W dwudziestej piątej odsłonie serii Bond będzie korzystać z emerytury, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Podczas misji Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy dysponującego niebezpieczną nową technologią – w antagonistę wcieli się zeszłoroczny laureat Oscara, Rami Malek. Na ekranie zobaczymy też między innymi Anę De Armas, Naomie Harris i Lashanę Lynch. Piosenkę śpiewa Billie Eilish. Reżyserem jest Cary Joji Fukunaga.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA