search
REKLAMA
News

TOM HOLLAND o swojej relacji z Tobeyem Maguire’em i Andrew Garfieldem. “Jak zagubieni bracia”

Tom Holland opisał swoją relację z poprzednimi odtwórcami Spider-Mana.

Łukasz Budnik

9 grudnia 2021

REKLAMA

Trwa kampania promocyjna Spider-Mana: Bez drogi do domu, a do sieci trafiają kolejne wywiady z obsadą wyczekiwanego widowiska. W związku z tym, że w filmie pojawią się złoczyńcy z poprzednich filmów o Spider-Manie, Tom Holland jest pytany także o poprzednich odtwórców tego superbohatera – Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a. 

Udział wspomnianej dwójki aktorów jest od miesięcy przedmiotem plotek. Pojawiło się już kilka przecieków sugerujących, że Maguire i Garfield pojawią się w filmie (na przykład fragment ścieżki dźwiękowej, w którym słychać motywy przewodnie ich Spider-Manów), ale Sony i Marvel w żaden sposób tego nie potwierdzili. W jednej z rozmów Holland opisał swoją relację z Maguire’em i Garfieldem, po raz kolejny zapewniając, że nie pojawią się w filmie:

Myślę, że się przyjaźnimy. Wpadaliśmy na siebie na przyjęciach i widywaliśmy się. Niedawno spotkaliśmy Tobeya w restauracji, a tylko nasza trójka grała tę postać na wielkim ekranie, więc jest między nami połączenie. To ma sens? Wiecie, co chcę powiedzieć. Między naszą trójką jest więź, więc kiedy się widzimy, czujemy się jak zagubieni bracia. Jakiś czas temu widziałem Andrew na imprezie w LA, przytuliłem go i to było bardzo miło. Chciałbym kiedyś wystąpić z nimi w jednym filmie. Nie sądzę, że kiedyś założymy razem kostiumy, ale fajnie byłoby z nimi zagrać.

Premiera Spider-Mana: Bez drogi do domu zaplanowana jest na 17 grudnia – na ten moment także w Polsce, choć w obliczu dzisiejszych obostrzeń (30% zajętych miejsc na sali i brak konsumpcji) okaże się, czy nie zostanie ostatecznie przełożona.

Poniżej fragment wywiadu z Hollandem, Jacobem Batalonem i Zendayą:

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA