search
REKLAMA
News

JENNIFE LAWRENCE o tym, dlaczego jeden z jej zębów w NIE PATRZ W GÓRĘ został stworzony w CGI

Rola Lawrence w “Nie patrz w górę” została napisana specjalnie dla niej.

Łukasz Budnik

9 grudnia 2021

lawrence
REKLAMA

Zbliża się premiera Adama McKaya, twórcy m.in. Vice oraz Big Short. Nie patrz w górę opowie o astronomach z niższego szczebla, którzy próbują uświadomić ludzi, że do Ziemi zbliża się asteroida zdolna zniszczyć całą planetę – nikt im jednak nie wierzy. 

Lista nazwisk w obsadzie robi wrażenie – w filmie wystąpią między innymi Jennifer Lawrence,  Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Meryl Streep Kid Cudi, Matthew Perry i Tomer Sisley. Lawrence i DiCaprio grają wspomnianych astronomów, z kolei Streep wciela się w prezydentkę USA. Lawrence opowiedziała ostatnio historię zza kulis filmu na temat nietypowego użycia CGI.

Na początku zdjęć straciłam zęba. Podczas jedzenia, to było bardzo głupie. To była licówka, ale to, co jest pod nią, jest jeszcze gorsze, jak szpiczasty kieł. Straciłam ją i nie mogłam iść do dentysty ze względu na COVID, więc po prostu dodali mi zęba za pomocą CGI. Nawet o tym nie dyskutowaliśmy, sama mówiłam, żeby się o mnie nie martwili. Dzięki Bogu za pieniądze Netflixa!

nie patrz w górę 1

McKay napisał rolę Lawrence specjalnie dla niej. Reżyser zachwycał się aktorką, twierdząc, że nikt nie gra złości lepiej niż ona.

Film 10 grudnia pojawi się w wybranych kinach, a 24 grudnia na Netfliksie.

Poniżej pełny wywiad z Lawrence:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA