search
REKLAMA
News

Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint na zdjęciu ze specjalnego programu z obsadą HARRY’EGO POTTERA

Wśród gości programu “Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” pojawią się Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson.

Łukasz Budnik

9 grudnia 2021

harry potter
REKLAMA

Z okazji 20 rocznicy premiery Harry’ego Pottera i Kamienia filozoficznego, filmu otwierającego serię o tytułowym czarodzieju, HBO Max przygotowuje specjalny program, w którym spotkają się twórcy i obsada adaptacji powieści J.K. Rowling.

Produkcja, zatytułowana “Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”, trafi na platformę 1 stycznia 2022 roku i będzie “magicznym making-ofem stworzonym za pomocą wywiadów i rozmów z obsadą”. W programie zobaczymy m.in. Daniela Radcliffe’a, Emmę Watson i Ruperta Grinta, którzy wcielali się w Harry’ego, Hermionę i Rona, Toma Feltona, Gary’ego Oldmana, Helenę Bohnam Carter, Robbie’ego Coltrane’a, Bonnie Wright, Matthew Lewisa oraz Chrisa Columbusa, reżysera dwóch pierwszych części. Zabraknie jednak samej Rowling. Poniżej zdjęcie promocyjne przedstawiające Radcliffe’a, Watson i Grinta:

harry potter rupert grint emma watson daniel radcliffe

 

Tom Ascheim stojący na czele Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics stwierdził, że retrospektywa będzie hołdem dla wszystkich, których życia zostały naznaczone tym kulturowym fenomenem, od obsady i ekipy aż do fanów, którzy wciąż utrzymują ten świat żywym.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA