search
REKLAMA
News

TOM CRUISE i Christopher McQuarrie planują musical, film akcji i powrót Lesa Grossmana z “Jaj w tropikach”

Tom Cruise nie zwalnia tempa.

Łukasz Budnik

9 sierpnia 2022

les grossman tropic thunder
REKLAMA

Tom Cruise i Christopher McQuarrie pracują aktualnie nad ósmą (w założeniu finałową) częścią serii Mission: Impossible, ale już teraz mają w planach kolejne projekty. Szczegóły na ten temat zdradziło “Deadline“. 

Według źródeł serwisu, Cruise i McQuarrie zamierzają stworzyć musical ze śpiewaniem i tańczeniem, którego gwiazdą miałby być Cruise (aktor ma już doświadczenie na tym polu dzięki występowi w Rock of Ages) oraz oryginalny film akcji, który miałby potencjał na rozpoczęcie całej serii. To nie wszystko – panowie chcą także wrócić do postaci Lesa Grossmana, w którego Cruise wcielił się w filmie Jaja w tropikach. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy chodzi o cały film oparty na tej postaci, czy gościnny występ w którymś z zaplanowanych projektów. Scenariusze do musicalu i filmu akcji ma stworzyć McQuarrie we współpracy z aktorem.

Pamiętajmy, że poza tym projektami Cruise ma jeszcze jeden plan w zanadrzu: film przygodowy, który ma być częściowo zrealizowany na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Reżyserem jest Doug Liman, z którym Cruise współpracował już przy okazji Na skraju jutra oraz Barry’ego Seala: Króla przemytu. Przy tworzeniu filmu biorą udział NASA i SpaceX.

Tymczasem w kinach wciąż święci triumfy Top Gun: Maverick, który w USA zarobił już więcej niż Titanic

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA