search
REKLAMA
News

BRAD PITT ma czarną listę aktorów, z którymi nie będzie już pracować

Brad Pitt aktualnie gości na naszych ekranach w “Bullet Train”.

Łukasz Budnik

9 sierpnia 2022

bull
REKLAMA

Na ekranach kin możemy oglądać film Bullet Train, w którym główną rolę zagrał Brad Pitt. Na ekranie towarzyszy mu m.in. Aaron Taylor-Johnson, który porozmawiał o aktorze podczas festiwalu filmowego w Locarno. 

Taylor-Johnson stwierdził, że Pitt otworzył nowy rozdział swojego życia i dodał, że to “pokorny i uprzejmy” człowiek. Dodał jednak:

[Brad] chce dawać światu radość i otaczać się ludźmi, którzy chcą dobrze spędzić czas. Pracując z wieloma aktorami, po pewnym czasie zaczynasz tworzyć notatki: “Z tą osobą na pewno nigdy nie będę już pracować”. Brad też tak działa: ma “dobrą” listę i czarną listę.

Taylor-Johnson nie zdradził jednak, czy wie, kto znajduje się na listach Pitta. Dziennikarze Yahoo spekulują, że aktor może nie chcieć współpracować z Tomem Cruise’em (wspólnie zagrali tylko w Wywiadzie z wampirem niemal 30 lat temu), oraz swoją byłą żoną – Angeliną Jolie.

Pitt kilka tygodni temu opowiedział w jednym z wywiadów, że jest już “w ostatnim semestrze lub trymestrze” swojej kariery i zastanawia się, w jaki sposób go zaplanować. Wielu odbiorców założyło, że to zapowiedź zbliżającej się aktorskiej emerytury. Później Pitt rozwinął swoją wypowiedź:

Muszę naprawdę popracować nad wyrażaniem swoich myśli. Mówiłem tylko, że przekroczyłem już wiek średni i chcę określić, w jaki sposób spędzę ten pozostały czas, cokolwiek to będzie.

Naszą recenzję Bullet Train przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA