search
REKLAMA
News

THE UMBRELLA ACADEMY. Oficjalny ZWIASTUN drugiego sezonu

Łukasz Budnik

8 lipca 2020

REKLAMA

The Umbrella Academy to serial Netflixa oparty na komiksie pod tym samym tytułem. Pierwszy sezon zadebiutował w lutym 2019 roku i spotkał się z przechylnymi recenzjami.

Zawiązanie fabuły serialu przedstawiało się następująco: 1 października 1989 roku 43 kobiety na całym świecie zaczynają rodzić, mimo iż żadna z nich nie była wcześniej w ciąży, a siedmioro z urodzonych dzieci zostaje adoptowanych przez miliardera. Sześcioro z nich mężczyzna wykorzystuje do stworzenia drużyny superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, zaś numer Siedem wiedzie normalne życie. Wiele lat później jeden z bohaterów powraca z podróży w przyszłość i informuje o zbliżającym się zagrożeniu. Poniżej zwiastun promujący serię drugą. Zadebiutuje ona 31 lipca.

 

W głównych bohaterów pierwszego sezonu wcielili się Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J.Blige.

Czekacie na kontynuację?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA