search
REKLAMA
News

TARON EGERTON komentuje przypuszczenia fanów, że zagra Wolverine’a w MCU

Taron Egerton od dłuższego czasu łączony jest z rolą Wolverine’a.

Łukasz Budnik

26 lutego 2022

egerton wolverine
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, w którym według plotek mamy zobaczyć kilka zaskakujących gościnnych występów. Jeden z nich jest sugerowany już w drugim zwiastunie widowiska – słyszymy bowiem Patricka Stewarta, który zapewne powraca do roli Charlesa Xaviera. Kilka dni temu do sieci trafiły plotki na temat innej postaci z grupy X-Men, która miałaby pojawić się w widowisku MCU.

Chodzi o Wolverine’a, który na wielkim ekranie miał do tej pory twarz Hugh Jackmana. Aktor pożegnał się z rolą w 2017 za sprawą Logana.  Według doniesień, Wolverine obecny w nadchodzącym Strange’u z całą pewnością” nie zostanie zagrany przez Jackmana. Choć nie ma konkretnej informacji na temat tego, jakiego aktora mielibyśmy zobaczyć na ekranie, mówi się, że mógłby być to Daniel Radcliffe lub Taron Egerton – obaj już od jakiegoś czasu łączeni przez fanów z tą rolą. Ten drugi został spytany wprost, czy pojawi się w filmie. Odpowiedział następująco:

W ogóle nie ma w tym prawdy. To oczywiście byłoby bardzo ekscytujące, ale nie wiem… To jak granie Bonda. Super byłoby zagrać rolę, która dotrze do tak dużej publiczności. To są najchętniej oglądane filmy na świecie. Byłaby to ekscytująca, świetna rola, ale plotki nie są prawdą, choć bardzo mi schlebiają.

wolverine egerton 1
Autor: Boss Logic

Wolverine to kolejna postać na liście tych, które miałyby się pojawić w ramach podróży Strange’a po multiwersum. Pojawiały się już doniesienia o tym, że John Krasinski zagra Reeda Richardsa z Fantastycznej Czwórki, Tom Cruise wcieli się w Iron Mana z innego uniwersum, a Ryan Reynolds zadebiutuje jako Deadpool w ramach MCU (temu ostatniemu zaprzecza sam aktor). Jest też prawdopodobne, że na ekranie zobaczymy Captain Carter wprowadzą w serialu What If…?.

Nowy Doktor Strange trafi do kin 6 maja 2022. Reżyseruje Sam Raimi, a główne role grają Benedict Cumberbatch i Elizabeth Olsen.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA