search
REKLAMA
News

Sekrety rodziny ARMIEGO HAMMERA zostaną odkryte w dokumencie “House of Hammer”. Pierwszy zwiastun

Armie Hammer był przedmiotem wielu kontrowersji.

Łukasz Budnik

10 sierpnia 2022

REKLAMA

Armie Hammer był w zeszłym roku obiektem skandalicznych doniesień. W pierwszym tygodniu stycznia 2021 roku do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami aktora datowanymi na 2016, w których Hammer miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego.

W związku z tymi i dalszymi oskarżeniami, aktor stracił role w kilku projektach (m.in. w Shotgun Wedding oraz The Offer oraz Billion Dollar Spy) i całkowicie zniknął z radaru. Kilka tygodni temu okazało się, że Hammer pracuje teraz jako sprzedawca w hotelu na Kajmanach, a wcześniej przebywał na odwyku, w czym miał mu pomóc Robert Downey Jr.

Dziś do sieci trafił zwiastun dokumentalnego serialu House of Hammer od Discovery+, w którym mamy poznać historię rodziny Hammera. Jak zapowiada Jason Sarlanis z Discovery+, oskarżenia wobec aktora to jedynie “czubek góry lodowej, jeśli chodzi o Hammerów”, a w dokumencie mamy zobaczyć “niepokojące detale i złowieszcze sekrety, których nie ukryją pieniądze i władza”.  Pradziadek Hammera był przemysłowym magnatem i filantropem, a prapradziadek założył Komunistyczną Partię Stanów Zjednoczonych. Z kolei ojciec zarządzał firmą filmowo-telewizyjną.

W dokumencie mamy zobaczyć historie na temat Hammera i jego przodków, którzy także mieli uciekać się do przemocowych zachowań. Wypowiadać się będą m.in. ciotka Armiego, Casey, oraz kobiety, które go oskarżyły. Zobaczymy materiały archiwalne i prywatne zdjęcia oraz nagrania Hammera. Historia o “dysfunkcyjnym rodzie Hammerów jest jak Sukcesja o milion razy większej skali”. Casey Hammer wyznaje, że pozwoliła się kontrolować Hammerom przez całe życie i czas już przestać.

Premiera 2 września na platformie Discovery+.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA