search
REKLAMA
News

SARAH PAULSON w zwiastunie serialu RATCHED, historii pielęgniarki z “Lotu nad kukułczym gniazdem”

Łukasz Budnik

4 sierpnia 2020

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu Netflixa pt. Ratched, w którym Sarah Paulson wciela się w Mildred Ratched, postać znaną już miłośnikom literatury i kina – to pielęgniarka z Lotu nad kukułczym gniazdem.

Fabuła serialu, zapowiadanego jako thriller, rozpocznie się w 1947 roku. Ratched rozpoczyna pracę w szpitalu psychiatrycznym, gdzie prowadzi się eksperymenty na ludzkich umysłach. Z czasem kobieta – pierwotnie oddana swojej pracy – uzewnętrznia swoją mroczną stronę i staje się potworem w ludzkiej skórze. Oprócz Paulson, w serialu pojawią się Cynthia Nixon, Judy Davis i Sharon Stone.

Twórcą serialu jest Evan Romansky, a całość produkuje Ryan Murphy (wyreżyserował też pierwszy odcinek). Premiera zaplanowana jest na 18 września. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA