search
REKLAMA
News

Sarah Michelle Gellar uważa, że ZENDAYA powinna zagrać BUFFY w ewentualnym reboocie serialu

Zendaya to jedna z najpopularniejszych aktorek ostatnich lat.

Łukasz Budnik

18 marca 2022

zendaya buffy
REKLAMA

Buffy: Postrach wampirów to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Fabuła skupiała się na historii Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar), nastolatki, która została wybrana do walki z siłami ciemności. Serial dobiegł końca w 2003 roku; od tamtego czasu mówiło się o potencjalnym reboocie, jednak nie doszedł on jeszcze do skutku.

Tymczasem ukazała się nowa książka pt. Into Every Generation a Slayer Is Born: How Buffy Staked Our Hearts, której autor rozmawia m.in. właśnie z Gellar. W wywiadzie poruszony został temat rebootu – aktorka stwierdziła, że poparłaby taką inicjatywę i wskazała nawet swoją kandydatkę do roli Buffy. Według niej, świetnym wyborem byłaby Zendaya. Propozycja ta spodobała się Julie Benz, która “głęboko wciągnęła powietrze i stwierdziła, że to byłoby niesamowite”.

buffy

W zeszłym roku Gellar mówiła, że gdyby zechciano wrócić do formatu, ona nie byłaby skłonna znów wcielić się w Buffy, ponieważ jest “zbyt zmęczona”, a ważną cechą tej bohaterki było również to, że była nastolatką; w ten sposób demony, z którymi walczyła, mogły być metaforą problemów, z jakimi mierzy się dorastająca osoba.

Wokół Buffy w ostatnich latach krążyły kontrowersje związane z doniesieniami, że twórca serialu – Joss Whedon – nadużywał władzy na planie.

Zendayę w przyszłym roku zobaczymy w drugiej części Diuny. Potwierdzony jest także trzeci sezon Euforii, gdzie popularna aktorka wciela się w główną rolę. Więcej na temat przyszłych projektów aktorki przeczytacie w tym artykule

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA