search
REKLAMA
News

Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu WIEDŹMINA. Fotka z planu i opis fabuły

Drugi sezon “Wiedźmina” oglądaliśmy w grudniu zeszłego roku.

Łukasz Budnik

4 kwietnia 2022

Wiedzmin 2 6
REKLAMA

Po kilku miesiącach od debiutu drugiego sezonu Wiedźmina, rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków. Z tej okazji Netflix pokazał pierwsze zdjęcie z planu i zaprezentował opis nowych odcinków.

Zarys fabuły trzeciego sezonu przedstawia się następująco:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Poniżej zdjęcie z planu, na którym widać Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan, wcielających się kolejno w Geralta, Yennefer i Ciri:

wiedźmin sezon 3

Showrunnerką serialu pozostaje Lauren Schmidt Hissrich, a poza nią w gronie producentów są Jarosław Sawko, Tomasz Bagiński, Sean Daniel, Steve Gaub, Mike Ostrowski i Jason F. Brown.

Data premiery nowych odcinków nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA