search
REKLAMA
News

Reżyserka “Dziewczyn z Dubaju” wraca z kolejnym filmem. Zobaczcie zwiastun POKUSY

Jak zapowiada się nowy film Marii Sadowskiej?

Łukasz Budnik

30 listopada 2022

pokusa 1
REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun kolejnego filmu Marii Sadowskiej, która ma na swoim koncie m.in. Sztukę kochania oraz Dziewczyny z Dubaju. Zobaczcie, jak zapowiada się Pokusa.

W opisie od dystrybutora Monolith Films czytamy:

“Inez marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak, jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki.

Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje, będzie musiała zachować tylko dla siebie. Chyba że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, jakiego nikt się nie spodziewa.”

W głównej roli zobaczymy Helenę Englert. Oprócz niej w filmie występują Andrea Preti, Piotr Stramowski, Joanna Liszowska, Piotr Głowacki, Ola Ciupa oraz Klaudia El Dursi. Scenariusz napisała Edyta Folwarska na podstawie własnej powieści o tym samym tytule.

Premierę zaplanowano na 27 stycznia 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA