search
REKLAMA
News

Raper Bad Bunny zagra EL MUERTO w filmie z uniwersum Sony. Potwierdzono trzecią część VENOMA

Sony zapowiedziało kolejne projekty w swoim łączonym uniwersum.

Łukasz Budnik

26 kwietnia 2022

sony plany
REKLAMA

Wczoraj odbyło się coroczne wydarzenie CinemaCon, na którym wypowiadał się m.in. prezes Sony Motion Pictures Group, Sanford Panitch. Zdradził on kolejne plany studia na rozwój uniwersum budowanego wokół postaci ze świata Spider-Mana.

Dowiedzieliśmy się, że Sony przygotowuje film o El Muerto, którego zagra raper Benito Antonio Martínez Ocasio, znany jako Bad Bunny. Tym samym stanie się pierwszym latynoskim aktorem, który zagra główną rolę w ekranizacji komiksu Marvela. W pierwowzorze El Muerto to Juan-Carlos Estrada Sanchez. Jest zapaśnikiem, który dysponuje mocami nadanymi przez magiczną maskę przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Mierzy się zaś z istotą zwaną El Dorado. Bad Bunny stwierdził, że to rola idealna dla niego, bo kocha wrestling i sam także się nim zajmuje. Premiera zaplanowana jest na styczeń 2024 roku.

Sony potwierdziło też, że powstanie trzecia część Venoma. Na ten moment nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią projektu (za kamerą ostatniej części stał Andy Serkis) ani o czym opowie fabuła, ale w głównej roli ma oczywiście powrócić Tom Hardy. Ostatni raz widzieliśmy Venoma w scenie po napisach Spider-Mana: Bez drogi do domu. Druga odsłona jego perypetii zarobiła ponad 500 milionów dolarów na świecie.

venom

Najbliższe filmy Sony osadzone w łączonym uniwersum to Kraven The Hunter z Aaronem Taylorem-Johnsonem (początek 2023 roku) oraz Madame Web z Dakotą Johnson i Sydney Sweeney (lato 2023). W 2023 roku zadebiutuje także kontynuacja Spider-Mana Uniwersum. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA