search
REKLAMA
News

Poznaliśmy polski tytuł kontynuacji AVATARA Jamesa Camerona

Drugi “Avatar” trafi do kin 16 grudnia.

Łukasz Budnik

26 kwietnia 2022

Avatar 1
REKLAMA

W tym roku wreszcie doczekamy się kontynuacji filmu Avatarw reżyserii Jamesa Camerona. Polski oddział Disneya przedstawił dziś polski tytuł widowiska. 

Sequel Avatara trafi do naszych kin jako Avatar: Istota wody.

Film ma skupić się tematycznie na rodzinie. Zobaczymy syna Jake’a i Neytiri – Milesa Socorro, w którego wciela się Jack Champion. Bohater opisywany jest jako centrum potencjalnego konfliktu bohaterów. Urodził się w centrum wojskowym ludzi na Pandorze, ale był zbyt młody, by zabrać go na Ziemię, zatem został wychowany w dżungli. Producent Jon Landau wyjaśnił, że choć Jake go przygarnął, Neytiri zawsze widziała Milesa jako przedstawiciela tych, którzy zniszczyli jej dom i zabili jej ojca, a to nadaje dynamiki ich relacji. Landau tłumaczy, że Jake pochodzi ze świata ludzi, z kolei Neytiri ze świata Na’vi, są zatem jak para osób różnej rasy, która wychowuje kogoś, kto czuje, że nie należy do żadnej z nich. W ramach fabuły Jake i jego rodzina spotkają nowy klan, który żyje w wodnym środowisku.

full001 avatar 002 960

W sequelu powrócą Zoe Saldana, Sam Worthington, Stephen Land i Sigourney Weaver. Do obsady dołączają Kate Winslet, David Thewlis, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Edie Falco i Cliff Curtis. Premiera Avatara 2 zaplanowana jest aktualnie na 16 grudnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA