search
REKLAMA
News

Przedstawiciele Warner Bros. spotkali się z MICHAELEM B. JORDANEM w sprawie filmu o Supermanie

Łukasz Budnik

26 listopada 2019

REKLAMA

Sukcesy Aquamana Jokera (każdy zarobił ponad miliard dolarów) rozochociły przedstawicieli DC Films i Warner Bros., którzy już teraz planują kolejne ruchy i strategie związane z kolejnymi adaptacjami komiksów DC. Szczegóły zdradzili Brent Lang i Justin Kroll, dziennikarze “Variety”.

Z informacji dziennikarzy wynika, że producenci wyciągnęli wnioski z ogromnego triumfu Jokera i planują kolejne filmy z kategorią R, wliczając w to te powstające. Wygląda na to, że zarówno Ptaki nocy, jak i The Suicide Squad Jamesa Gunna trafią do kin jako przeznaczone dla dorosłych widzów. 

Ciekawe jest również to, co dzieje się z postacią Supermana. Kilka dni temu Henry Cavill twierdził, że rola ta wciąż należy do niego i że jest jeszcze sporo historii o Supermanie do opowiedzenia. Przedstawiciele Warner Bros. mają chyba inne zdanie, bo wcześniej w tym roku spotkali się w sprawie tej roli z Michaelem B. Jordanem (CreedCzarna Pantera), co potwierdza krążące od jakiegoś czasu plotki. Jordan przedstawił swoją wizję na postać, z zaznaczeniem, że nie jest teraz gotowy przyjąć roli – biorąc pod uwagę, że film wciąż nie ma scenariusza i reżysera, do kin trafiłby dopiero za kilka lat. Jordan w międzyczasie ma możliwość zajęcia się innymi projektami, nie chce więc blokować sobie terminów. W przyszłości – kto wie?

michael-b-jordan

“Variety” informuje, że Warner Bros. zwrócił się też do J.J. Abramsa w sprawie reżyserii – być może właśnie kolejnego Supermana. Firma produkcyjna Abramsa, Bad Robot, nawiązała niedawno współpracę ze studiem.

Jak podobałby wam się wybór Jordana do roli Supermana?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA