search
REKLAMA
News

Producenci nowego PREDATORA opowiadają o filmie i potwierdzają czas akcji oraz tytuł

Zdjęcia do nowego filmu z serii “Predator” dobiegają już końca.

Łukasz Budnik

28 lipca 2021

REKLAMA

W listopadzie zeszłego roku zagraniczne media poinformowały, że w przygotowaniu jest kolejna odsłona historii Predatora, kultowego drapieżcy z kosmosu. Za kamerą nowej produkcji stoi Dan Trachtenberg, który ma na koncie film Cloverfield Lane 10. Twórca pracował także przy serialach Czarne lustro oraz The Boys. 

Scenariusz widowiska przygotował Patrick Aison (KingdomJack Ryan). Wraz z informacją o filmie pojawiły się doniesienia, że fabuła nowego Predatora może zostać osadzona w przeszłości, w czasach, gdy tereny dzisiejszych Stanów Zjednoczonych zamieszkiwali rdzenni Amerykanie.

Teraz o filmie wypowiedzieli się producenci John Davis i John Fox. Potwierdzili, że widowisko opowie o pierwszym pojawieniu się Predatora na Ziemi, a jego tytuł to Skull. Zdjęcia są już prawie ukończone. Film opowie o kobiecej bohaterce (plotki mówiły, że będzie to piętnastolatka która chce przeciwstawić się regułom plemienia mężczyzn), a z oryginalnym Predatorem połączy go skupienie się na pomysłowości człowieka, który nie chce się poddać i jest zdolny do obserwacji i interpretacji, co jest pomocne w pojedynku z potężniejszą istotą. Davis i Fox dodali, że klimatem nowy Predator będzie zbliżony do filmu Zjawa z Leonardem DiCaprio i że ma szansę być najlepszą odsłoną serii.

O kategorii wiekowej producenci powiedzieli:

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób to zmontujemy. Projekt powstał z myślą o kategorii R, ale z łatwością może skończyć z PG-13. Okaże się po ostatecznym montażu.

Według doniesień w główną bohaterkę wcieli się  Amber Midthunder, choć producenci nie wypowiedzieli się na ten temat.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem wszystkich filmów o Predatorze!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA