search
REKLAMA
News

Prace nad MISSION: IMPOSSIBLE 7 znów wstrzymane. Powodem jest koronawirus

To trzeci raz, gdy prace nad “Mission: Impossible 7” zostały wstrzymane.

Łukasz Budnik

4 czerwca 2021

REKLAMA

Trwają pracę nad siódmą odsłoną serii Mission: Impossible, której gwiazdą po raz kolejny będzie Tom Cruise. Choć ekipa filmowa realizuje film zgodnie z protokołami bezpieczeństwa, podczas rutynowej kontroli wykryto zarażenie koronawirusem (nie wiadomo, u ilu osób) – wobec tego prace nad filmem zostały wstrzymane do 14 czerwca.

To trzeci raz, gdy ekipa zmuszona jest przerwać realizację widowiska. Po raz pierwszy zdarzyło się to we Włoszech w marcu 2020 roku. Zdjęcia ruszyły znów we wrześniu, jednak i wtedy trzeba było je wstrzymać, ponieważ 12 osób z ekipy okazało się zarażonych. Pod koniec zeszłego roku do sieci trafiło z kolei nagranie, w którym słyszeliśmy jak Tom Cruise gani dwóch członków ekipy za nieprzestrzeganie zasad, konkretnie stanie zbyt blisko siebie przed ekranem komputera. “Jeśli jeszcze raz zobaczę, jak to robicie, już was tu nie ma”, krzyczał aktor i dodał, że ludzie tracą swoje domy przez zamknięcie przemysłu filmowego, a on martwi się co noc o jego przyszłość i nie pozwoli na to, żeby prace na planie Mission: Impossible zostały przerwane, a przeprosiny nie sprawią, że na stołach pojawi się jedzenie. Na skutek wybuchu złości Cruise’a, kolejnego dnia kilka osób pracujących przy filmie złożyło wypowiedzenie. Kilka miesięcy później Cruise skomentował sytuację i podkreślił, że branża była wówczas w kryzysie. Cruise wspomniał też, że po tamtym zdarzeniu nie wykryto już koronawirusa na planie. Aktor nie skomentował jeszcze bieżącej sytuacji – według źródeł The Sun, przebywa aktualnie w izolacji. 

Premiera widowiska jest aktualnie zaplanowana na 27 maja 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA