search
REKLAMA
News

Pedro Pascal i Bella Ramsey jako Joel i Ellie na nowym zdjęciu z serialowego THE LAST OF US

“The Last of Us” powstaje dla HBO.

Łukasz Budnik

10 czerwca 2022

last of us fotka
REKLAMA

Trwają prace nad serialową adaptacją uznanej gry The Last of Us, przeznaczoną dla HBO. W rolę Joela wciela się Pedro Pascal (The MandalorianWonder Woman 1984) a Ellie, jego ekranową towarzyszkę, gra z kolei Bella Ramsey, znana doskonale fanom Gry o tron, gdzie wcielała się w Lyannę Mormont. Do sieci trafiło właśnie nowe zdjęcie przedstawiające aktorów.

Joel to główny bohater The Last of Us. Mężczyzna żyje w 2033 roku, w postapokaliptycznym świecie opanowanym 20 lat wcześniej przez zmutowane istoty i dostaje zadanie przetransportowania Ellie – czternastoletniej dziewczynki, która może być lekarstwem na epidemię – poza strefę kwarantanny. Wspólnie podróżują przez Stany Zjednoczone i polegają na sobie, aby przetrwać. Serial ma pokryć wydarzenia z pierwszej gry i rozszerzyć nieco świat przedstawiony. W obsadzie, oprócz Pascala i Ramsey, są także Gabriel Luna, Nico Parker, Merle Dandridge, Anna Torv, Jeffrey Pierce, Murray Bartlett i Con O’Neil. Niedawno dołączyli także Troy Baker i Ashley Johnson, którzy grali Joela i Ellie w obu częściach gry – tutaj wcielają się w inne postaci.

pedro pascal bella ramsey

The Last of Us zdobyło mnóstwo nagród i sprzedało się w nakładzie ponad 17 milionów egzemplarzy. Producentami i  scenarzystami serialowej adaptacji są Neil Druckmann i Craig Mazin. Reżyserzy zaangażowani w produkcję to natomiast Kantemir Balagov, Jasmila Žbanić,  Ali Abbasi i Peter Hoar.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA