search
REKLAMA
News

Pattinson prosił NOLANA o radę w związku z THE BATMAN? Reżyser i aktor komentują

Filip Pęziński

30 sierpnia 2020

REKLAMA

Robert Pattinson dostał upragnioną rolę Bruce’a Wayne’a w The Batman Matta Reevesa, kiedy trwała produkcja filmu Tenet Christophera Nolana, w którym oczywiście też Pattinson występował. Czy aktor w związku z tym prosił o jakąś radę Nolana, reżysera słynnej Trylogii Mrocznego Rycerza?

Jak mówi sam Nolan – nie. W trakcie jednego z wywiadów ceniony reżyser powiedział:

Z pewnością nie poprosił mnie o radę. Zachowaliśmy pełne szacunku milczenie prawie do końca zdjęć. Wspomnieliśmy temat kilka razy i trochę żartowaliśmy. Porozmawialiśmy trochę o różnych aspektach tego, przez co będzie musiał teraz przechodzić. Ale byłem podekscytowany, że został obsadzony i myślę, że wykona niesamowitą robotę. Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, co robi z tą postacią.

Do niecodziennej sytuacji odniósł się też wcześniej Robert Pattinson. Jak powiedział, kiedy wybierał się na przesłuchanie do roli, musiał okłamać Nolana, że ​​ma nagłą sprawę rodziną. Gdy tylko to powiedział, Nolan miał opowiedzieć: „Idziesz na przesłuchanie do Batmana, prawda?”.

Premiera The Batman zaplanowana jest na 1 października 2021. 

 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA