search
REKLAMA
Quiz

QUIZ: Co ty wiesz o ROBERCIE PATTINSONIE? Test dla prawdziwych fanów

Robert Pattinson obchodzi dziś 36. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy quiz na temat jego życia i kariery. Sprawdź, czy możesz mianować się prawdziwym fanem gwiazdora.

Natalia Hluzow

13 maja 2022

robert pattinson quiz
REKLAMA

Robert Pattinson w 2022 roku powrócił na szczyty rankingów popularności za sprawą tytułowej roli w filmie The Batman. Myli się jednak ten, kto uważa, że w karierze gwiazdora niewiele się działo, odkąd 10 lat temu zakończył swoją przygodę ze Zmierzchem. Jak różnorodna była jego aktorska ścieżka od wampira do nietoperza, dowodzi między innymi poniższy quiz. Jeśli śledzisz uważnie karierę Pattinsona, z pewnością rozwiążesz go bez większych problemów.

Natalia Hluzow

Natalia Hluzow

Miłośniczka twórczości Tarantino, Nolana, kina superhero i serialu „The Office” (US!) wychowana na „Władcy pierścieni” i „Zabójczej broni”, dla której synonimami filmowego arcydzieła są „Fight Club”, „Bękarty wojny” i „Incepcja”. Na przekór stereotypom dotyczącym absolwentów filmoznawstwa i szkół filmowych, ponad wszystko kocha kino mainstreamowe i wszelkie toczące się w jego ramach gry intertekstualne. Nienawidzi wydumanych dialogów, papierowych postaci i kiedy twórcy wątpią w inteligencję widza.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA