search
REKLAMA
News

Odtwórca roli KINGPINA z serialowego DAREDEVILA namawia fanów Marvela do podpisania petycji o wznowienie serialu

Łukasz Budnik

28 listopada 2020

REKLAMA

Daredevil był jednym z najlepiej ocenianych seriali Netflixa osadzonych w uniwersum Marvela. Po świetnie przyjętym trzecim sezonie włodarze serwisu postanowili jednak anulować dalszą produkcję (podobnie jak innych seriali z tego świata), co wzbudziło niezadowolenie i gniew fanów. Już wkrótce prawa do postaci Daredevila trafią bezpośrednio do Marvela, a to oznacza, że superbohater będzie mógł teoretycznie powrócić do świata filmów i seriali, na co liczą jego miłośnicy.

Jeden z fanów Daredevila już jakiś czas temu utworzył petycję #SaveDaredevil, pod którą do tej pory podpisało się elektronicznie ponad 385.000 osób. Niedawno link do petycji znów trafił do mediów społecznościowych, a oznaczono przy nim m.in. profil Marvel Studios. Jedną z osób wspierających ruch #SaveDaredevil jest Vincent D’Onofrio, który w serialu Netflixa grał nemezis tytułowego bohatera – Wilsona Fiska, znanego jako Kingpin. Aktor nigdy nie ukrywał, że chętnie powróciłby do roli (nie tylko w serialu o Daredevilu, lecz także w filmie o Spider-Manie), a teraz tylko potwierdził, że chciałby ponownie wcielić się w słynnego antagonistę.

Fani mają nadzieję, że do roli Daredevila powróciłby Charlie Cox, którego występ także spotkał się z powszechnym uznaniem – miłośnicy Marvela chcieliby go zobaczyć w interakcji z innymi superbohaterami, w tym ze wspomnianym Spider-Manem. Trzeci sezon Daredevila nie zamknął wszystkich wątków, zatem Marvel ma otwartą drogę, by kontynuować jego historię.

Chcielibyście zobaczyć kolejne perypetie Daredevila? Petycję możecie podpisać w tym miejscu – KLIK.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA